RSS Facebook Twitter

Rinkimai į Europos parlamentą: juokingiausios agitacijos

Jie kūrybingi, drąsūs ir atkaklūs. Jie – kandidatai į Europos parlamentą, baigę skurdžią, bet daug išradingumo pareikalavusią rinkimų kampaniją. Rinkimų, kuriuose varžosi ne partijos, o žmonės. Varžosi dėl dvylikos svajonių darbo vietų – didelių pinigų, galimybių ir laisvės. Laisvės nuo įkyrios lietuviškos žiniasklaidos akių, sukoncentruotų į vietinę valdžią.

Šie rinkimai, nors vargiai įdomūs visuomenei, kupini individualių politikų pastangų užsitikrinti jiems asmeniškai svarbią paramą. Būtent šios pastangos paskutinėmis savaitėmis ne kartą sukėlė šypseną. Išskirsiu labiausiai įsiminusias agitacijas.

Justas Pankauskas: aš atsiduosiu!

Atsiduosiu.ltAtsiduosiu.lt: "Mano ūgis 2 metrai"

Algimantas Birbilas: vardan Lietuvos balsuokite už mane

Algimantas BIRBILAS – 10-as numeris TS – LKD sarase

Mielosios Biciules ir Mielieji Biciuliai Lietuviai, kandidatuoju Tevynes sajungos – Lietuvos krikscioniu demokratu (konservatoriu, politiniu kaliniu ir tremtiniu, tautininku) sarase i Europos Parlamenta, kuris partiju i EP rinkimineje eileje yra 11-oje vietoje.

Daug kas is Jusu mane gerai pazista ir zino mano tautiskas nuostatas. Tiems, kurie maziau su manimi bendravo, galiu trumpai prisistatyti: Esu TS-LKD Tautininku frakcijos vicepirmininkas, gyvenime vadovaujuosi tautininkiskais sukiais: “Teisingumas”, “Tvarka”, “Tautiskumas”. Visa mano, kaip kovojancio uz lietuviska Lietuva tautiecio esme nusako trumpas mano parasytas eilerastukas:

As esu Jusu, Jus esat Mano,
Ir Visi Mes esam Lietuva.
Dievo malonej Mes sioj zemej gyvenam
Ir  Musu prakaitas mielas Mums cia.
Taciau,
Jei nestovesim petys i peti, zodis i zodi,
Jei Musu sirdys neplaks karstai ir vienodai,
Tai Lietuvos laukuose piktzoles veses,
O Savo prakaita Mes liesim svetimiems…

Daugiau sunku ka bepridurti.

Kvieciu vienytis Vardan Lietuvos, kvieciu nepavydeti, bet vienas kitam padeti Vardan Lietuvos, kvieciu reitinguoti mano 10 numeri TS-LKD sarase Vardan Lietuvos.

Prasau, jeigu nutarete mane paremti ir reitinguoti, persiusti si laiska savo draugams. Tegul Jis kaip Krivule keliauja tautos internetiniais takais skelbdama vienijancia zinia.

Apie mane galite daugiau suzinoti puslapiuose www.birbilas.lt, www.karunas.lt. Puslapiai neseniai sukurti. Dar prikabinu rinkimini lankstinuka. Kai kuriuos adresus gavau is Vaiskunu, kurie yra mano geri draugai. Jeigu zinute pakartosiu, nesupykite…

Pagarbiai,
Jusu kandidatas Algimantas Birbilas

Artūros Paulauskas: jei aš jums patinku, palaikykite A. Zuoką

Kviečiu balsuoti EP rinkimuose ir palaikyti LiCS kandidatus – mūsų kolegas ir bendraminčius svarbiausiais Lietuvos ir ES ateities klausimais.

Rolandas Paksas: „prezidento“ raginimas SMS žinute

Mielieji, sekmadienio ryte savo balsus atiduokime tvarkai ir teisingumui – vardan savo, savo artimo ir Lietuvos ateities. Prezidentas R. Paksas

Buvo ir rimtesnių

Geriausios rinkimų kampanijos apdovanojimui nominuočiau Liberalų sąjūdį – už kokybiškus, gyvus ir greitai pagaunančius vaizdo klipus miesto fone, kuriuose savo mintis dėsto patys kandidatai, ir už puikų Leonido Donskio, kaip reklamos veido, išnaudojimą. Be kita ko, liberalų agitacija man pasirodė rami, neiššaukianti ir skoninga. Pasirinktas, mano manymu, puikus šūkis: „Lietuva gali kurti, ne tik arti“ ir visa kampanija paremta siekiu parodyti tautos išskirtinumą, patirtį bei galimybes.

Liberalų sajūdis: Leonidas Donskis

Liberalų sajūdžio plakatas

Donskis ir Happyendless: jie susitiko Facebook'e

Nepraleiskite naujų tinklaraščio įrašų*

Gaukite juos tiesiai į savo el. pašto dėžutę

* – nes tingus šio tinklaraščio autorius juos rašo kartą per mėnesį

Atnaujinimai Facebook'e

Komentarų: 0

Comments are closed.


WordPress Theme by TheBuckmaker.com

Read previous post:
V. Adamkus: kodėl balsavau už A. Butkevičių

LNK laidai „Savaitės panorama“ (2009 05 31) duodamas vieną iš paskutinių savo, kaip prezidento, interviu V. Adamkus mėgino paaiškinti, kodėl...

Close