Vieni antropologai tyrinėja Afrikos pigmėjus, kiti Amazonės krantų gyventojus. Tuo tarpu vienas JAV profesorius savo laiką paskyrė Skaitmeninei etnografijai – studijoms, kaip naujausios technologijos keičia bendruomenę ir kultūrą. Žinoma, pirmiausia keičia tuos, kurie jomis naudojasi daugiausia.
Šis trumpas filmukas buvo sukurtas nagrinėjant dviejų šimtų vieno Amerikos universiteto studentų mintis – apie tai, ką jie mokosi, ką nori išmokti; apie jų tikslus, viltis ir svajones.
Manau, jog tai viena iš tų juostų, kurią verta žiūrėti tyloje, tamsoje ir per visą ekraną.

Šį filmuką mačiau paskaitos metu, kartu su keliais šimtais pirmakursių.
Įjungus šviesas didžiuliame teatre dar kelias minutes buvo tylu.
Štai kodėl neturiu FB.
Kuo daugiau turim, tuo daugiau netenkam
jei lietuviai padarytu toki filmuka ji paziurejus dar labiau susimastytum :]
Mano nuomone, nuostabu, kad egzistuoja tas pats FB, internetas ir t.t.
Ne – nuostabu, kad nelabai mokame susitvarkyti gyvenimą, nemokam mokytis, nemokam išnaudoti resursų.
Jei kas padarytų apklausa kiek laiko žmonės praleidžia FB spaudinėdami tik „Like“ mygtuką arba tik žiūrėdami foto, nustebtume , kad tai didžioji dauguma.
O aš per FB sužinojau apie TED.com, sužinojau apie Barcamp, atradau dar keletą įdomių blogų. Ir kai pagaunu save valandą laiko spaudinėjant „Like“ ant nuotraukų, įsijungiu šitą video: http://www.youtube.com/watch?v=gxYt–CFXK0&feature=channel_video_title , kad prisiminiti ko gyvenime siekiu… ir kaip reiktų to siekti. Turiu tam maža lapelį piniginėje.. Ir kai tingulys prašo likti lovoje, visada perskaitau ta maža lapelį ir nueinu į paskaitą su šypsena.