RSS Facebook Twitter
8

Tranzavimas po Europą arba 5000 kilometrų autostopu (įžanga)

Paprastas kelionės pasakojimas dažniausiai atsako į du klausimus: „kur buvai?“ ir „ką pamatei?“, bet kelionė autostopu yra kitokia. Ją aprašant sunku nepaminėti sutiktų žmonių ir to, ką iš jų sužinojai. Būtent tai mano atmintyje – o vėliau ir pasakojimuose – užima nemažai vietos.

Tranzavimas po Europą (V dalis): Venecija-Vilnius

Kaip per 3 dienas autostopu įveikėme 2500 kilometrų ir nuo Viduržemio jūros krantų atsidūrėme Lietuvoje.

5

Tranzavimas po Europą (IV dalis): Italija

Alpių kalnai, senieji Italijos miestai ir Viduržemio jūra. Kaip dešimtąją dieną mes galiausiai pasiekėme savo kelionės tikslą.

6

Tranzavimas po Europą (III dalis): Vokietija

Dvi dienos, kurias praleidome Vokietijoje, buvo visiškai skirtingos: pirmoji – pilna įspūdžių ir pažinčių, o antroji – vos neprivertųsi mūsų galvoti apie kelionę namo.

1

Tranzavimas po Europą (II dalis): Čekija

Antrajame pasakojime iš kelionės po Europą – mūsų laimės ir nelaimės patirtos Čekijos Respublikoje. Neįtikėtinai pigus maistas ir alus bei nuostabus Prahos senamiestis.

1

Tranzavimas po Europą (I dalis): Lenkija

Įspūdžiai iš šios vasaros kelionės autostopu. Pirmojoje dalyje – trys dienos, praleistos Lenkijoje, ir nuostabūs žmonės, kuriuos sutikome kelyje.

InterRail – traukiniais po Europą (EuroTrip)

Keliauti galima įvairiais būdais, bet kalbant apie didelius atstumus, laiką ir kainą turbūt vienas geriausių pasirinkimų yra traukiniai. InterRail – tai tarptautinis traukinio bilietas, kuriuo naudojantis galima važiuoti daugumos Europos šalių geležinkeliais. Tuo įsitikinau praėjusią vasarą, su draugais aplankęs Amsterdamą, Paryžių, Romą ir kitus didžiuosius Europos miestus. Mėginsiu pasidalinti sava patirtimi, kuri galbūt bus naudinga galvojantiems apie tokią kelionę.

WordPress Theme by TheBuckmaker.com