RSS Facebook Twitter

Savaitgalio kelionė: pigūs skrydžiai ir gražiausi Europos miestai (gidas)

Taigi jūs turite kelias laisvas dienas savo gyvenime ir norite kur nors nuvykti. Toliau nei kibinų į Trakus ar Laimučio Purvinio į Palangą. Gerokai toliau. Kelionių agentūros žmonėms, nelinkusiems daug išlaidauti, gali pasiūlyti keturias dienas autobuse su trumpais sustojimais lankytinose vietose. Žinoma, jei nepagailėsite bent tūkstančio litų (būtent nuo šios ribos prasideda pigiausi pasiūlymai), jums mielai pateiks katalogą su savaitgalio kelionėmis, į kurių kainą įskaičiuoti tik lėktuvo bilietai ir pora naktų viešbutyje. Šis įrašas padės greitai ir pigiai pačiam susiplanuoti kelionę į bet kurį Europos miestą. Jo tikslas – kad skaitytojas jau po kelių savaičių galėtų vaikščioti Paryžiaus, Barselonos ar Romos gatvėmis.

CouchSurfing: nemokama nakvynė už bendravimą

Savo kelionių aprašymuose jau nekartą minėjau CouchSurfing – internetinę bendruomenę, kurioje gali rasti nemokamą nakvynę turbūt bet kurioje pasaulio šalyje. Vis dėlto ne kartą sulaukiau klausimų, kodėl žmogus galėtų norėti priimti nepažįstamąjį į savo namus, ir ką tu turi duoti mainais už tai. Į šiuos klausimus mėginsiu atsakyti kartu pasidalindamas patarimais iš savo patirties, kaip sėkmingai naudotis šiuo tinklu.

InterRail – traukiniais po Europą (EuroTrip)

Keliauti galima įvairiais būdais, bet kalbant apie didelius atstumus, laiką ir kainą turbūt vienas geriausių pasirinkimų yra traukiniai. InterRail – tai tarptautinis traukinio bilietas, kuriuo naudojantis galima važiuoti daugumos Europos šalių geležinkeliais. Tuo įsitikinau praėjusią vasarą, su draugais aplankęs Amsterdamą, Paryžių, Romą ir kitus didžiuosius Europos miestus. Mėginsiu pasidalinti sava patirtimi, kuri galbūt bus naudinga galvojantiems apie tokią kelionę.

WordPress Theme by TheBuckmaker.com