RSS Facebook Twitter

Kaip pasirinkti universitetą Didžiojoje Britanijoje

Turbūt pats svarbiausias ir kartu sudėtingiausias sprendimas mąstant apie studijas užsienyje – kokį universitetą pasirinkti. Iš kelių šimtų klausimų, kurių sulaukiau aprašęs stojimo procesą į Didžiosios Britanijos aukštąsias mokyklas, nemaža dalis buvo apie konkrečius universitetus. Kaip susidaryti savo nuomonę apie mokymo įstaigą, niekada joje nesilankius? Kaip nesuklysti renkantis? Į šiuos klausimus mėginsiu atsakyti.

University of St Andrews: pirmoji savaitė

Dienoraštis? Taip, čia tikrai bus jis. Apie mažą istorinį Škotijos miestelį, kurio beveik pusė gyventojų – studentai. Apie trečią seniausią universitetą anglakalbiame pasaulyje. Apie žmones iš daugiau nei 75 pasaulio valstybių. Apie bendrabučio bendruosius kambarius, primenančius Hogvartsą. Apie „free vodka party“. Apie 50 sporto šakų ir 170 bendruomenių.

Studijos užsienyje – Anglijoje ir Škotijoje (gidas)

Tai nuoseklus planas, kaip vos sulaukus pilnametystės tapti emigrantu. Žinoma, jūs to nelaikysite emigracija – tik trumpa išvyka naujų žinių ir platesnio akiračio vardan. Be abejonės, būtinai sugrįšite. Sugrįšite todėl, jog kiti nebe išvyktų.

WordPress Theme by TheBuckmaker.com