RSS Facebook Twitter

Didžiausi internetiniai forumai Lietuvoje

Internetas ne veltui lietuviškai dar vadinamas „žiniatinkliu“: juk pagrindinė jo paskirtis – padaryti informaciją pasiekiama. „Informacijos“ sąvoka dažnai siejama su oficialiais pranešimais, dokumentais, naujienomis – tuo, kas būna specialiai pateikta konkrečių žinių ieškantiems. Kaip bebūtų, nemažiau vertingos žinios yra tos, kurios kaupiamos kiekvieno mūsų galvose. Pagrindiniai jų šaltiniai internete – asmeninės svetainės (tinklaraščiai) ir forumai.

Kaip gimsta idėjos arba verslo šaknų beieškant

Paul Graham, JAV dažnai vadinamas startup’ų tėvu, viename savo esė išskyrė du būdus, kaip atsiranda idėjos: organiškai – galvojant apie tai, ko trūksta tau pačiam, arba ieškant to, ko reikia kitiems ir bandant patenkinti tam tikros žmonių grupės poreikius.

VisosNaujienos.lt: idėjos gimsta sprendžiant savo paties problemas

Paskutinio žiemos penktadienio naktį gurkšnodamas alų savo bendrabučio kambaryje ir naršydamas internetą pastebėjau, jog eilinį sykį tikrinu tuos pačius puslapius, ieškodamas naujų žinių, kurios mane domintų. Tuomet, jau gerokai po vidurnakčio, pradėjau mąstyti, kad naujienų neturėtų reikėti ieškoti, – jos galėtų „ateiti“ pas mane pačios. Ateiti iškart, vos tik būna paskelbiamos kur nors internete, ir būti surūšiuotos pagal temas – kad galėčiau greitai sužinoti, kas vyksta Lietuvoje, kas naujo krepšinio pasaulyje, kaip vystosi naujausios technologijos.

WordPress Theme by TheBuckmaker.com